ankieta.jpg

Gdzie najchętniej spędzilibyście wakacje?

Pokaż wyniki
statystyki.jpg
  • Odwiedziło nas: 434426 osób
  • Do końca roku: 331 dni
  • Do wakacji: 141 dni
newsletter.jpgleftBottom.jpg
Logo BIP
http://www.owocewszkole.org/
http://www.mlecznypuchar.pl/
http://www.trzezwyumysl.pl/

Rok 2011

Jesteś tu: » Strona główna » Z życia szkoły » Rok 2011

Jak co roku nasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". W dniu 16 marca 2011 w Gościeradowie odbyły się eliminacje gminne, w których naszymi reprezentantami byli: Aleksandra Obel z klasy V SP i Damian Ryziński z klasy I G. W eliminacjach powiatowych, które odbyły sie w Kraśniku 25 marca 2011 roku przedstawicielem szkoły był Damian Ryziński.

Konkurs OTWP
czytaj więcej

17 listopada 2011 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym odbył się Powiatowy Turniej 15. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego. Tegoroczny konkurs odbywał się pod hasłem „Życie ukryte w słowach … pamiętniki, dzienniki, listy, wspomnienia”. Wzięło w nim udział 25 wykonawców z różnych miejscowości powiatu kraśnickiego: Bobów, Kraśnika, Gościeradowa, Liśnika Dużego, Moniaków, Woli Trzydnickiej, Olbięcina, Annopola, Urzędowa i Księżomierza.

Turniej Powiatowy 15. Jesiennego konkursu Recytatorskiego
czytaj więcej


9 listopada 2011 roku, pod patronatem Starosty Kraśnickiego, w II Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Reja w Kraśniku odbył się V Powiatowy Konkurs Recytatorski „Myśląc Ojczyzna”. Konkurs miał na celu budzenie dojrzałej refleksji nad historią i współczesnym kształtem naszej Ojczyzny. Poprzez przywołanie słów najwybitniejszych twórców miał przypominać uczestnikom i widzom, głoszone przez poetów wartości, aby krzewić patriotyzm przejawiający się w odpowiedzialności za wspólne dobro.

Sukcesy na V. Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Myśląc Ojczyzna”
czytaj więcej

 

Dnia 13 maja 2011 roku odbyła się kolejna edycja corocznego konkursu, mającego na celu pobudzenie aktywności twórczej w dziedzinie poezji oraz popularyzację sztuki pięknego i mądrego mówienia. Adresowany był on jednak tylko  do osób piszących wiersze.

Wyróżnienie na 12 Międzypowiatowym Konkursie Recytatorskim Wiersza Autorskiego
czytaj więcej


7 listopada 2011 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Gościeradowie odbyły się eliminacje gminne 15. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego. Tegoroczny konkurs skupiał się wokół tematu : „Życie ukryte w słowach … Pamiętniki, dzienniki, listy, wspomnienia”.

15 Jesienny Konkurs Recytatorski
czytaj więcej

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2015"

Megamatma