ankieta.jpg

Gdzie najchętniej spędzilibyście wakacje?

Pokaż wyniki
statystyki.jpg
  • Odwiedziło nas: 434426 osób
  • Do końca roku: 331 dni
  • Do wakacji: 141 dni
newsletter.jpgleftBottom.jpg
Logo BIP
http://www.owocewszkole.org/
http://www.mlecznypuchar.pl/
http://www.trzezwyumysl.pl/

Rok 2013/2014

Jesteś tu: » Strona główna » Z życia szkoły » Rok 2013/2014

Dnia 25 marca 2014 roku w naszej szkole dla klas podstawowych odbyły się warsztaty szybkiej nauki, które prowadziła pani Anna Cieślik. Na początku zajęć uczniowie dostali testy, na których pracowali. Zawierały cztery tematy pracy:

- koncentracja uwagi                                                             

- wyobraźnia

- pamięć

- logiczne i twórcze myślenie.

Warsztaty szybkiej nauki
czytaj więcej


W dniu 1 kwietnia 2014 roku trzynastu uczniów z naszej szkoły przystąpiło do najważniejszego egzaminu w szkole podstawowej, a mianowicie sprawdzianu szóstoklasisty. Każdy z uczniów mimo stresu starał się z całych sił, aby wypaść jak najlepiej. W dniach 23, 24 i 25 kwietnia uczniowie klasy trzeciej gimnazjum przystapili do egzaminu gimnazjalnego.

Egzaminy 2014
czytaj więcej


Dnia 13 maja grupa Książkowe Bractwo zrealizowało zaplanowaną wcześniej akcję promującą czytanie wśród mieszkańców naszej miejscowości, jak również grupy najmłodszych, uczęszczających do miejscowego Przedszkola Samorządowego. Było to czwarte, ostatnie zadanie, w ramach gry czytelniczej Między nami czytelnikami.

POWIEM CI COŚ „MIĘDZY NAMI” – WARTO CZYTAĆ!
czytaj więcej

22 kwietnia 2014 roku po raz kolejny najlepsi młodzi poloniści ze szkół podstawowych gminy Gościeradów zmierzyli się z trudnościami ortografii. Skrzyżowali pióra, aby walczyć o zaszczytny tytuł Mistrza Ortografii. Celem konkursu było propagowanie zasad poprawnej polszczyzny, szerzenie troski o poprawność pisowni w języku ojczystym, rozbudzanie motywacji do pogłębiania wiedzy i umiejętności ortograficznych oraz zachęcanie uczniów do stawania w konkursowe szranki.

Gminny Konkurs Ortograficzny
czytaj więcej

„Na chwałę Trójcy Przenajświętszej, dla wywyższenia katolickiej wiary i wzrostu chrześcijańskiego życia, na mocy władzy naszego Pana Jezusa Chrystusa, świętych Apostołów Piotra i Pawła, a także Naszej, po uprzednim dojrzałym namyśle, po licznych prośbach o pomoc Bożą i po wysłuchaniu opinii naszych Braci w biskupstwie orzekamy i ogłaszamy świętymi błogosławionych Jana XXIII i Jana Pawła II i wpisujemy ich w poczet świętych i polecamy, aby w całym Kościele byli oni czczeni z oddaniem pośród świętych. W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego”

Kanonizacja Jana Pawła II
czytaj więcej

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2015"

Megamatma