ankieta.jpg

Gdzie najchętniej spędzilibyście wakacje?

Pokaż wyniki
statystyki.jpg
  • Odwiedziło nas: 434426 osób
  • Do końca roku: 331 dni
  • Do wakacji: 141 dni
newsletter.jpgleftBottom.jpg
Logo BIP
http://www.owocewszkole.org/
http://www.mlecznypuchar.pl/
http://www.trzezwyumysl.pl/

Rok 2012

Jesteś tu: » Strona główna » Z życia szkoły » Rok 2012

Szalejący pożar to niebezpieczny żywioł. W jednej chwili może pochłonąć dorobek całego życia, oraz odebrać życie. A przecież pożary to nie jedyne żywioły i niebezpieczeństwa, którym stawiają czoła strażacy. Wichury, powodzie, wypadki, zawsze wtedy służą pomocą i profesjonalizmem.

Uświadomienie zasad bezpieczeństwa pożarowego już w wieku szkolnym, jest swoistą formą pracy u podstaw, która zaowocuje w przyszłości.

Konkurs OTWP 2012 etap gminny
czytaj więcej


W dniu 27 marca 2012 roku, uczniowie klasy II gimnazjum pod opieką pani Katarzyny Wójtowicz zaprezentowali projekt edukacyjny pt: „Festivals in Great Britain” (Święta i festiwale w Wielkiej Brytanii).

Cele tego projektu to przede wszystkim integracja wewnątrzszkolna, a także uświadomienie uczniom różnic kulturowych i rozmaitych sposobów obchodzenia świąt w Wielkiej Brytanii.

Projekt edukacyjny pt: „Festivals in Great Britain”
czytaj więcej

W piątek 11 maja 2012 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Gościeradowie w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursów bibliotecznych. Jednym z nich był konkurs na najpiękniejszą pracę literacką związaną z miejscowością leżącą na terenie gminy Gościeradów pod tytułem „To właśnie tu się wydarzyło". Celem konkursu była promocja miejscowości znajdujących się na terenie gminy Gościeradów oraz ujawnianie talentów i promocja uzdolnionych twórców.

Konkurs literacki „To właśnie tu się wydarzyło”
czytaj więcej

17 maja 2012 roku odbyła się trzynasta już edycja XIII Międzypowiatowego Konkursu Recytatorskiego Wiersza Autorskiego w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym. Konkurs adresowany był do osób piszących wiersze. Celem zmagań miało być pobudzanie aktywności twórczej w dziedzinie poezji, popularyzacja sztuki pięknego i mądrego mówienia, promocja i konfrontacja twórczości autorów wierszy.

Laureatka XIII Międzypowiatowego Konkursu Recytatorskiego Wiersza Autorskiego
czytaj więcej

W dniu 29.11.2012 r. w  naszej szkole, zostały zorganizowane Andrzejki dla klas IV-VI i I-III gimnazjum, które były połączone z dyskoteką szkolną. Głównym organizatorem tej imprezy był Samorząd Uczniowski. Uczniowie z klas gimnazjalnych,  pomagali w przygotowaniu oprawy muzycznej oraz tanecznych zabaw, które prowadziła przewodnicząca SU Ewa Krzysztoń. 

Andrzejki w klasach starszych i gimnazjum
czytaj więcej

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2015"

Megamatma