ankieta.jpg

Gdzie najchętniej spędzilibyście wakacje?

Pokaż wyniki
statystyki.jpg
  • Odwiedziło nas: 434426 osób
  • Do końca roku: 331 dni
  • Do wakacji: 141 dni
newsletter.jpgleftBottom.jpg
Logo BIP
http://www.owocewszkole.org/
http://www.mlecznypuchar.pl/
http://www.trzezwyumysl.pl/

Wycieczki

Jesteś tu: » Strona główna » Wycieczki

Rajdy rowerowe pomału stają się w naszej szkole tradycją. Dzieje się tak dzięki uczniom, którzy chętnie biorą w nich udział. Drugi w tym roku szkolnym rajd odbył się 12 czerwca 2015 roku do Leśnictwa Marynopole. Mogli wziąć w nim udział wszyscy chętni, którzy uzyskali kartę rowerową i mieli skończone 12 lat. Rowerzyści mieli do pokonania dystans 15 km w jedną stronę.

Rajd rowerowy - Leśnictwo Marynopole
czytaj więcej


Dnia 24.03.2015r. uczniowie klasy V i VI "b" szkoły podstawowej uczestniczyli w wycieczce do Lublina. Głównym punktem programu była zabawa na kręgielni. Wszyscy świetnie się bawili rywalizując między sobą. Młodzież miała dużo „frajdy” i z zainteresowaniem zajęła się nowym rodzajem rozrywki. 

Wycieczka do Lublina
czytaj więcej


W dniu 10 grudnia2014 roku odbyła się wycieczka do Lublina na zajęcia rekreacyjno -– sportowe na lodowisku dla klas IV - VI szkoły podstawowej. Pod okiem swych wychowawców uczniowie uczyli się i doskonalili umiejętność jazdy na łyżwach.  Choć dla niektórych była to pierwsza lekcja łyżwiarstwa wszyscy doskonale sobie radzili. 

Wycieczka na lodowisko do Lublina
czytaj więcej

21 września uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w wycieczce naukowo – rekreacyjnej do Lublina. Tego typu wyjazd jest już tradycją szkoły, gdyż odbywa się co roku. Eskapada łączy naukę i nowe doświadczenia z przyjemnością. Opiekę nad gimnazjalistami sprawowała p. Justyna Adamczyk, p. Katarzyna Ślusarz i p. Lucyna Król – Niedziałek, zaś kierownikiem wycieczki była p. Joanna Jackowska.

Piknik Naukowy w Lublinie
czytaj więcej


Wszyscy uczniowie naszej szkoły, którzy posiadają kartę rowerową i ukończyli 12 lat, mieli możliwość wzięcia udziału w rajdzie rowerowym organizowanym w dniu 12 września 2014 roku. Leśna trasa wiodła uczestników przez lasy od Księżomierza po Źródliska Łany – gdzie był odpoczynek – do Księżomierza.

Rajd rowerowy
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 |

Galerie

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2015"

Megamatma