ankieta.jpg

Gdzie najchętniej spędzilibyście wakacje?

Pokaż wyniki
statystyki.jpg
  • Odwiedziło nas: 434426 osób
  • Do końca roku: 331 dni
  • Do wakacji: 141 dni
newsletter.jpgleftBottom.jpg
Logo BIP
http://www.owocewszkole.org/
http://www.mlecznypuchar.pl/
http://www.trzezwyumysl.pl/

Uczniowski Klub Sportowy - "Orion"

Jesteś tu: » Strona główna » Organizacje szkolne » Uczniowski Klub Sportowy - "Orion"


Pływanie jest to  jeden z najzdrowszych sportów, ponieważ aktywizuje wszystkie grupy mięśni. Jest to również  bezpieczna forma aktywności. Mając na uwadze to założenie w naszej Szkole realizowany był po raz kolejny  projekt nauki i doskonalenia pływania na basenie. Obejmował on dzieci z klas I-VI szkoły podstawowej  oraz I-III gimnazjum. 

Projekt
czytaj więcej

We wrześniu 2011r. dzięki środkom finansowym uzyskanym z Gminy Gościeradów w ramach konkursu ma realizację zadań z zakresu wspierania i rozwoju kultury fizycznej w Gminie Gościeradów, UKS „Orion” działający przy Zespole Szkół w Księżomierzu przystąpił do realizacji projektu: „Sportowo, zdrowo i bezpiecznie”, którego głównym celem jest wzrost poziomu ogólnej sprawności fizycznej uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum z uwzględnieniem podstawowych umiejętności pływackich. 

Nauka pływania - już pływamy
czytaj więcej

UKS „Orion" przy Zespole Szkół im. Józefa Twaroga w Księżomierzu, został powołany na zebraniu założycielskim w dniu 10 listopada 2010r.  z inicjatywy Rady Rodziców, dyrektora szkoły Pana Krzysztofa Wronkę oraz nauczycieli wychowania fizycznego. W zebraniu Założycielskim uczestniczyło 17 osób, które wybrało Zarząd UKS-u oraz Komisję Rewizyjną.

czytaj więcej

 

UKS „ORION" przystąpił do otwartego konkursu organizowanego przez Wójta Gminy Gościeradów na realizację zadań z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej  na które mogą być przyznane dotacje z budżetu Gminy Gościeradów w roku 2011. Klub przygotował projekt, pod tytułem „Sportowo, zdrowo i bezpiecznie". Autorem projektu jest dyrektor szkoły Krzysztof Wronka.

Projekt
czytaj więcej

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2015"

Megamatma