ankieta.jpg

Gdzie najchętniej spędzilibyście wakacje?

Pokaż wyniki
statystyki.jpg
  • Odwiedziło nas: 434426 osób
  • Do końca roku: 331 dni
  • Do wakacji: 141 dni
newsletter.jpgleftBottom.jpg
Logo BIP
http://www.owocewszkole.org/
http://www.mlecznypuchar.pl/
http://www.trzezwyumysl.pl/

Koło Teatralne

Jesteś tu: » Strona główna » Koła zainteresowań » Koło Teatralne

 


Dnia 26 kwietnia 2013r. odbyło się przedstawienie przygotowane przez grupę teatralną "ABRA-KADABRA" dla rodziców podczas wywiadówki śródsemestralnej. Grupa teatralna w skład której wchodzą uczniowie klasy II i III gimnazjum zaprezentowała się w przedstawieniu pt. "Ostatni raz". 

Przedstawienie dla rodziców  - grupy teatralnej „ABRA- KADABRA”
czytaj więcej

 

W ramach przeglądu Młody Teatr grupa "Abra – Kadabra" zaprezentowała swój najnowszy spektakl zatytułowany „Ostatni raz”  Jest to opowieść o zmaganiach młodych ludzi we współczesnym świecie, w którym wszyscy stajemy się do siebie tak bardzo podobni. Występ dostarczył im niezwykłych przeżyć a rozmowa z jurorami utwierdziła w przekonaniu, że warto wytrwale pracować. 

Kolejna edycja Sceny Młodych
czytaj więcej

Już od dziesięciu lat marzec to miesiąc, w którym grupy teatralne z terenu Gminy Gościeradów prezentują przygotowane spektakle podczas Gminnego Przeglądu Twórczości Teatralnej Szkół „ THEATRON 2013”. Przegląd organizowany jest przez Zespół Szkół w Liśniku Dużym i służy wymianie doświadczeń i integracji środowiska teatralnego naszej gminy.

X Jubileuszowy Gminny Przegląd Teatrów Szkolnych
czytaj więcej

 

W dniu 07.02.2013r.w murach naszej szkoły odbyły się warsztaty teatralne, dla grupy teatralnej „ABRA-KADABRA”  z przedstawicielami teatru ”BEST”, który  przygotowuje i prowadzi dla naszych uczniów spektakle profilaktyczno-teatralne 

Warsztaty teatralne
czytaj więcej

 

 

Jak co roku uczniowie klasy pierwszej gimnazjum przygotowali własne interpretacje lektury szkolnej. Tym razem wybrali tragedię Wiliama Szekspira „ Romeo i Julia”.

„Romeo i Julia” w Księżomierzu
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 |

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2015"

Megamatma