ankieta.jpg

Gdzie najchętniej spędzilibyście wakacje?

Pokaż wyniki
statystyki.jpg
  • Odwiedziło nas: 434426 osób
  • Do końca roku: 331 dni
  • Do wakacji: 141 dni
newsletter.jpgleftBottom.jpg
Logo BIP
http://www.owocewszkole.org/
http://www.mlecznypuchar.pl/
http://www.trzezwyumysl.pl/

Święto Patrona Szkoły i Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Jesteś tu: » Strona główna » Historia i Patron Szkoły » Święto Patrona Szkoły i Dzień Komisji Edukacji NarodowejW piątek 23 października 2015 roku  obchodziliśmy  w naszej szkole Święto Patrona Szkoły. Jest to dla uczniów i nauczycieli czas, w którym przypominamy sobie postać Patrona oraz obchodzimy Dzień Nauczyciela. Tak więc to czas radości i podsumowań.

23 października 2015 - Święto Patrona Szkoły
czytaj więcej

Kolejny Dzień Patrona – najważniejsze ze świąt obchodzonych w naszej szkole – przeszedł do historii. Obchody Dnia Patrona to swoiste imieniny naszej placówki, obchodzone hucznie i radośnie. Święto to ma przypominać najważniejsze fakty z życia Patrona, oraz przywoływać uniwersalne wartości ważne w życiu każdego młodego człowieka, które krzewił wśród swoich uczniów Józef Twaróg.

7 listopada 2014: Święto Patrona Szkoły
czytaj więcej


Dnia 18 października 2013 roku obchodziliśmy w Naszej szkole podniosłą uroczystość 10-lecia nadania Zespołowi Szkół im. Józefa Twaroga w Księżomierzu sztandaru. Święto to połączone było ze Świętem Patrona Szkoły i Dniem Komisji Edukacji Narodowej. 

18 października 2013 roku: 10-lecie nadania szkole sztandaru
czytaj więcej


W dniu 19 października 2012 roku odbyły się obchody 10 - lecia nadania Publicznej Szkole Podstawowej w Księżomierzu, imienia Józefa Twaroga. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w kościele pod wezwaniem NMP w Księżomierzu, którą celebrował  kanonik ks.dr. Andrzej Woch.

19 października 2012 roku: 10-lecie nadania szkole imienia
czytaj więcej


Czternasty października to szczególny dzień dla  społeczności szkolnej. To jedyny moment w roku szkolnym, w którym wszyscy są uśmiechnięci i zadowoleni. Oczywiście mowa o Święcie Edukacji Narodowej. W tym roku był to dla nas, nauczycieli i uczniów bardzo wyjątkowy czas. Połączyliśmy obchody tego dnia  ze wspomnieniami o Patronie naszej szkoły – panu Józefie Twarogu i jego żonie pani Helenie Twarogowej.

14 października 2011 - Święto Patrona i Dzień Nauczyciela
czytaj więcej

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2015"

Megamatma