ankieta.jpg

Gdzie najchętniej spędzilibyście wakacje?

Pokaż wyniki
statystyki.jpg
  • Odwiedziło nas: 434426 osób
  • Do końca roku: 331 dni
  • Do wakacji: 141 dni
newsletter.jpgleftBottom.jpg
Logo BIP
http://www.owocewszkole.org/
http://www.mlecznypuchar.pl/
http://www.trzezwyumysl.pl/

Przedszkole

Jesteś tu: » Strona główna » PrzedszkoleW dniu 6 listopada przedszkolaki - grupa młodsza i kl.0 wraz z nauczycielami Grażyną Gołda, Ewą Magdziak i Joanną Trancygier zorganizowały wspólne śniadanie w ramach akcji edukacyjnej „Śniadanie Daje Moc''.

Wspólne śniadanie przedszkolaków
czytaj więcej

Pod takim właśnie tytułem od 15.01.2015r. w Publicznym Przedszkolu w Księżomierzu realizowany jest projekt edukacyjny skierowany do dzieci 3, 4 i 5 letnich pozostających w przedszkolu w godzinach popołudniowych. Projekt ma charakter warsztatów plastycznych, które odbywają się raz w tygodniu i mają na celu w sposób zabawowy i pożyteczny umilić dzieciom pobyt w placówce.

,,Pomysłowy przedszkolak tworzy - cuda z papieru tektury i opakowań’’
czytaj więcej

Bal karnawałowy inaczej zwany choinką, stał się już wieloletnią tradycją Przedszkola w Księżomierzu. W tym roku odbył się on 24 stycznia w sobotnie popołudnie. Goście dopisali, humor nie opuszczał przedszkolaków. Były tańce, liczne zabawy i konkursy, na których dzieci wykazać się mogły swoimi zdolnościami recytatorskimi i wokalnymi. Nie zabrakło również jak przystało na karnawał przepięknych bajecznych przebrań, w jakich zaprezentowali się najmłodsi goście. 

,,W karnawale przedszkolne bale”
czytaj więcej

W ostatnią środę listopada, w Publicznym Przedszkolu w Księżomierzu odbyła się długo wyczekiwana zabawa andrzejkowa. Dzieci, kultywując tradycje związane z wigilią św. Andrzeja, losowały wróżby m.in. przepowiadające przyszłość, a następnie tańczyły i bawiły się wspólnie przy dźwiękach skocznej muzyki, prezentując wspaniałe stroje przygotowane specjalnie na ten wyjątkowy dzień. 

Magiczny dzień wróżb i zabaw w Publicznym Przedszkolu w Księżomierzu
czytaj więcej

 


W poniedziałek, 25 listopada 2013 r., w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. W tym dniu najważniejszymi gośćmi były pluszowe misie przyniesione przez dzieci z domu. 

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 |

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2015"

Megamatma